Marketing firmy – jak działać?

Prowadzenie firmy nie jest dziś zadaniem łatwym. Nie dość, że konkurencja w każdej branży jest obecnie naprawdę duża, to na dodatek i polskie prawo nie jest dla przedsiębiorców korzystne. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie i prawo podatkowe przynajmniej dla małych i średnich podatników jest bardzo surowe. Nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców szuka dziś szansy na dodatkowy dochód, do klientów wychodząc za pośrednictwem sieci. Nie jest to wcale zadanie trudne. Pomijając już kwestie prowadzenia strony internetowej czy Fanpage’a skupić się dodatkowo można na portalach ofertowych, które również są bardzo ciekawym kanałem marketingowym. W tym wpisie chcemy przyjrzeć się dwóm dużym tego typu produktom, a więc witrynom wycenione.pl oraz Oferia.

Wycenione.pl

W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się bliżej stronie wycenione.pl. Nie jest to może portal aż nadto znany, ale zauważyć trzeba, że szybko zyskuje on na wartości i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych miesiącach miało się to zmienić. Możemy być pewni, że strona ta będzie w szybkim tempie zyskiwała na popularności i niebawem będzie na niej zarejestrowanych wielu przedsiębiorców. Warto w tym miejscu zauważyć, że dotyczy to podmiotów z różnych branż, a w tym branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, wiertniczej, fotograficznej, kosmetycznej, a nawet weselnej i wielu innych. Możliwości rejestracji jest więc naprawdę sporo i każdy podmiot biznesowy powinien znaleźć tu dla siebie miejsce. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rejestracją zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tego portalu, który znajduje się pod linkiem wycenione.pl/regulamin.htm.

Oferia

Bardzo ciekawym portalem jest również Oferia, która wśród przedsiębiorców cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na kwestię tego, że to przedsiębiorcy odpowiadają na zapytania klientów. Wygląda to tak, że sami klienci ogłaszają tu anonse, a podmioty biznesowe zainteresowane ich wykonaniem zgłaszają się do realizacji takich zleceń. W tym przypadku podmioty mogą mieć konta zwykłe lub VIP. Bardziej rozsądnym wyborem będzie konto VIP, które każdego miesiąca pozwala zgłaszać się do nieskończonej liczby zleceń.

Marta

Related posts