Modernizacja i optymalizacja stron internetowych

Przebudowa już istniejącej strony polega na wykorzystaniu elementów starej strony internetowej do stworzenia nowego wyglądu, optymalizacji lub funkcji. Na przebudowę może się składać całkowita zmiana grafiki, dodanie dodatkowych podstron lub modułów,aplikacji bądź ciekawego elementu w technologi flash. Ważnym elementem w modernizacji strony www jest zadbanie o poprawny kod, który poprawi jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych.Jeśli posiadasz stronę internetową, która pozostaje niezmieniona od kilku lat, nie spełnia już Twoich wymagań i oczekiwań, utraciła funkcjonalność lub jest po prostu przestarzała, to pomożemy Ci w jej modernizacji. Pamiętaj, że strona internetowa stanowi wizytówkę Twojego przedsiębiorstwa.

 

Poniżej prezentujemy Naszą ofertę:


Odnowienie szaty graficznej strony


Wykonujemy Odświeżenie (lifting) projektu graficznego strony oraz dopasowujemy ją do obecnych standardów i do potrzeb rynku internetowego. Dzięki nam odczujesz znaczące zainteresowanie Twoja stroną oraz poprawę postrzegania wizerunku Twojej firmy w Internecie.


Modernizacja i przebudowa Strony


Stronę internetową należy modernizować mniej więcej co 2 lata.Jest to konieczne aby utrzymać standardy nowoczesności i funkcjonalności. Proponujemy poprawę kodu strony, typografii, optymalizacje oraz zmiany funkcjonalności. Na życzenie podłączamy system CMS, dający nowe możliwości zarządzania serwisem.

© Copyright 2007-2012. www.x-lab.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystano technologie html html5