Systemy zarządzania treścią (CMS)

CMS (ang. Content Management System) - w wolnym tłumaczeniu "System Zarządzania Treścią". Jest to obecnie podstawowy element strony internetowej.

W ostatnich latach większość firm zarówno z małymi stronami jak i z portalami internetowymi przechodzi na oprogramowanie CMS, dzięki któremu treść zawarta na stronie może być dowolnie rozbudowywana i edytowana w prosty i bardzo przyjazny sposób nawet przez osoby nie mające pojęcia o programowaniu HTML. Podstawową zaletą systemów CMS jest rozdzielenie treści zawartej na stronie od formy jej prezentacji na ekranie. Dzięki temu wygląd oraz cała treść strony może być w łatwy, bezkonfliktowy sposób zmieniana.

Na podstawie naszych bogatych doświadczeń i spostrzeżeń stworzyliśmy własny system zarządzania treścią. Prostota i funkcjonalność tego systemu sprawiają że klienci czują się pewniej nawet bez znajomości języków programowania. System jest intuicyjny i każdy jest w stanie niezależnie nim administrować. Takie rozwiązanie skraca czas wprowadzania nowej treści, a tym samym zwiększa zyski i oszczędza pieniądze.

Dodawanie i formatowanie treści możliwe jest dzięki edytorowi html, przypominającemu swym wyglądem edytory tekstu np MS WORD. Edytor HTML pozwala dodawać i formatować treść podobnie jak edytory tekstowe - zmieniać wielkość, wyrównanie czy kolory tekstu, wstawianie i edycję tabel, wstawianie numerowania i wypunktowania w wielu poziomach, wstawianie i edycję wielkości zdjęć.


Podstawowe funkcje naszego systemu CMS:

  • Zarządzanie strukturą strony, tworzenie nielimitowanych nawigacji i nowych podstron;
  • Zarządzanie użytkownikami systemu i kontami klientów;
  • Zarządzanie wszelkiego rodzaju multimediami i plikami ( zdjęcia, dokumenty, filmy);
  • Zarządzanie newsletterem.
  • Zaawansowany Edytor HTML.
  • Bloki statyczne.
  • Moduły zarządzania reklamą.
  • Zarządzanie ustawieniami formularzy.Na życzenie Klienta dopasujemy CMS do Jego potrzeb. Nasz system jest na tyle elastyczny, że może spełnić każde najbardziej wygórowane żądania co do jego funkcjonalności.

© Copyright 2007-2012. www.x-lab.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystano technologie html html5